شورای ملی مقاومت ایران، توئیت‌های افشا شده رژیم ایران حاوی چه چیزی است؟

0

Playlists

Loading...
انتشار بخشی از توییت‌های ماشین سایبری رژیم آخوندی از سوی مؤسسه توییتر، بار دیگر این حقیقت را که مقاومت ایران همواره تأکید کرده است به اثبات رساند که منشأ اصلی هر گونه خصومت و شیطان‌سازی علیه شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران فاشیسم دینی است. رژیمی که تنها راه نجات خود را از سرنگونی محتوم، نابودی همین مقاومت می‌داند.
این توییتها که از ابتدای سال ۲۰۱۸ یعنی بلافاصله پس از شروع قیام ابعاد بی‌سابقه‌یی به خود گرفته است، نشان می‌دهد که رژیم آخوندها به موازات شدت بخشیدن به سرکوب در داخل ایران، تلاش کرده است با افزایش چشمگیر در ابعاد شیطان‌سازی و دروغپردازی، در خارج از مرزهای ایران نیز برای تروریسم علیه مقاومت زمینه‌سازی کند.
۱-در ماه شهریور شرکت توییتر ۷۷۰حساب توییتری متعلق به رژیم ایران را بست و اعلام کرد که آنها حسابهای جعلی جهت تبلیغات دولتی و پخش اطلاعات و تبلیغات دروغ است. همزمان شرکتهای فیس‌بوک و اینستاگرام و گوگل نیز حسابهای مشابه مربوط به رژیم ایران را بستند. شرکت توییتر در ۱۷اکتبر ۲۰۱۸، توییتهای این ۷۷۰حساب را که ۱،۱۲۲،۹۳۶عدد می‌شد همراه با عکسها و فیلمهایی که ضمیمه توییتها بود، به‌صورت سرجمع منتشر کرد.
۲-هر چند توییتر آن دسته از حسابهای رژیم را بسته است که در اساس درصدد دخالت و تأثیرگذاری در انتخابات آمریکا بوده‌اند، اما در این میان شمار قابل توجهی از این توییتها به پخش اطلاعات دروغ و شیطان‌سازی علیه مجاهدین و مقاومت ایران اختصاص یافته است. حسابهای بسته شده البته بخش ناچیزی از ماشین دروغ‌پردازی و فریبکاری رژیم را برملا می‌کند. وانگهی توییتهای افشا‌ شده عیناً در بسیاری دیگر از حسابهای توییتری رژیم آخوندی موجود است که هم‌چنان فعال هستند و بسیاری از آنها هم‌چنان وانمود می‌کنند که ارتباطی با رژیم ایران ندارند.
۳-بیشترین بخش از توییتهایی که به سازمان مجاهدین مربوط می‌شود به زبان فارسی و سپس به زبانهای انگلیسی، عربی، اسپانیولی، فرانسوی، آلبانیایی و پشتو است. این توییتها از سال ۲۰۱۲شروع شده و سپس در سالهای ۲۰۱۷و ۲۰۱۸ ابعاد کلان پیدا کرده است. به‌نحوی که تعداد توییتهای ۲۰۱۸از جمع توییتهای منتشر شده در شش سال قبل بیشتر است.
۴-توییتهای افشا‌ شده این حقیقت را به‌خوبی روشن می‌کند که رژیم برای قالب کردن دروغهایش از پوشش خبرنگاری و «خبرنگاران دوست» استفاده می‌کند. واشنگتن پست ۱۷اکتبر نوشت: «اطلاعات جدید توییتر نشان می‌دهد که (کاربران رژیم) ایران تحت عنوان خبرنگاران خارجی خود را پنهان کرده بودند تا پیامهای سیاسی را در اینترنت پخش کنند».
از این پیشتر، مجاهدین در نامه‌های ۱۰و ۱۳اوت به کانال چهار تلویزیون انگلیس و در نامه ۲۲اوت۲۰۱۸به الجزیره انگلیسی و همچنین در اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا به تاریخ ۱۹سپتامبر سناریوهای کثیف دیکته شده از سوی وزارت اطلاعات به شبکه «خبرنگاران دوست» را با جزییات و همراه با اسناد و مدارک و اسامی مستخدمان به‌کار گرفته شده فاش کرده بودند.
دژخیم فلاحیان، وزیر پیشین اطلاعات آخوندها، در ۱۸تیر ۱۳۹۶ در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود: «وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی‌فرستیم آلمان یا آمریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است».
۵-در یکی از توییتها می‌خوانیم: «ان.بی.سی در برنامه ریچارد انگل پهپادهای اختصاصی را به کار گرفت که تصاویری از پایگاه جدید مخفی سازمان مجاهدین خلق (MKO ) در نزدیکی تیرانا بگیرد. مجاهدین خلق یک گروه شبح است با یک سابقه تروریستی که آمریکایی‌ها را در سالهای ۱۹۷۰کشته است و سپس همدوش صدام حسین جنگیده است و به‌طور گسترده‌یی منفور است».
۶-در توییتهای افشا‌ شده رژیم علیه مجاهدین دست کم از ۷۰هشتگ استفاده شده است. رژیم متناسب با فعالیتهای مقاومت و متناسب با نیازهایش در هر مقطع حسابها و هشتگهای مختلفی را تولید کرده است. به‌عنوان مثال، هشتگ هایBanTerrorOrg# (سازمان تروریستی را ممنوع کنید)، BanMEK#(سازمان مجاهدین را ممنوع کنید)،IranHatesMEK# (ایران از سازمان مجاهدین نفرت دارد) وNo۲MEK# (نه به سازمان مجاهدین) قبل از برگزاری گردهمایی‌های سالانه مقاومت توسط ماشین سایبری رژیم تولید شده بود. رژیم در بسیاری موارد تلاش می‌کرد چنین وانمود کند که این هشتگ‌ها توسط کاربرانی تولید شده است که هم با رژیم و هم با مقاومت ایران مخالف هستند! این همان ترفند مرسوم اطلاعات و سپاه سایبری آخوندها و مزدوران و سلولهای خفته و بیدار نظام برای رد گم کردن و این ادعاست که گوییا مجاهدین بی‌حساب و کتاب هر کس را که مخالف آنها باشد، اطلاعاتی قلمداد می‌کنند!
توفان توییتری علیه مجاهدین اعلام کرد.
متن کامل اطلاعیه را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید :‌
https://news.mojahedin.org/i/%D8%AA%D9%88%D9%8A%D9%8A%D8%AA%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%85%D9%8A%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%A2%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D9%84%D9%8A%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA